Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

46-letni ojciec i mąż został uznany za PEDOFILA. Wezwano policję. Jak mogło dojść do tak poważnych oskarżeń?

19 lutego 2018
przez Miss Gorilla Team   |   9,4 tys. wyświetleń
46-letni ojciec i mąż został uznany za PEDOFILA. Wezwano policję. Jak mogło dojść do tak poważnych oskarżeń?

Mężczyzna, który zarezerwował pokój hotelowy, był zszokowany, gdy policja dokonała nalotu na jego pokój i oskarżyła go o bycie pedofilem.

Obsługa hotelowa postanowiła zaalarmować policję, ponieważ uznała, że mężczyzna może stanowić niebezpieczeństwo dla osoby nieletniej, z którą przyjechał do hotelu.

Para zatrzymała się w hotelu, żeby 14-letnia Stephanie mogła odwiedzić chorą na raka babcię.

Pan Pollard i jego córka podróżowali przez cztery godziny pociągiem z domu w południowej Walii, by odwiedzić chorą na raka matkę i babcię.

"Nie mogłem w to uwierzyć. To już była bardzo emocjonująca podróż, a potem było znacznie gorzej".

"W jednej chwili myłem zęby, w następnej usłyszałem, że jestem pedofilem. U mojej mamy zdiagnozowano właśnie złośliwy nowotwór płuc. Nie wiedzieliśmy, ile czasu jej zostało. Chciałem, żeby Stephanie odwiedziła ją przed rozpoczęciem zabiegów".

Pan Pollard, który na co dzień opiekuje się chorą na stwardnienie rozsiane żoną, zarezerwował jedyny wolny pokój w hotelu... podwójny.

"Gdy przybyliśmy do recepcji, rzucano dziwne spojrzenia w naszym kierunku, ale nie zdawałem sobie sprawy, o co chodzi".

"Poszliśmy do pokoju, żeby się rozpakować i przygotować do spotkania z moją mamą" - powiedział mężczyzna. "Z hotelu mieliśmy tylko 20 minut spacerem, dlatego wybraliśmy ten hotel".

"Po około 10 minutach rozległo się pukanie do drzwi. Stanęła w nich policjantka. Pomyślałem, że coś się stało mojej mamie albo żonie".

Policjantka powiedziała, że mieli wezwanie od obsługi hotelowej, ponieważ podejrzewają, że mężczyzna uwodzi nieletnie dziewczyny. Całe zdarzenie nie należało do przyjemnych - osobno przesłuchiwano mężczyznę i osobno dziewczynę.

"Wyjaśniłem, że jestem ojcem Stephanie. Policjantka zadała jej mnóstwo pytań, żeby się o tym przekonać".

"Moja córka była we łzach. Była tak przerażona, ponieważ myślała, że zostanę aresztowany. Nigdy wcześniej mi się coś takiego nie zdarzyło".

"Personel postąpił słusznie, zgłaszając sprawę policjantom. Na szczęście nic niestosownego się nie wydarzyło i okazało się nieporozumieniem".

Takie oświadczenie złożył rzecznik hotelu, po wezwaniu policji do jednego z gości. Dodał, że w przeszłości aktywne działania pracowników przyczyniły się do ochrony zagrożonych młodych ludzi. W tym przypadku było to nieporozumieniem.

Pan Pollard powiedział, że nie zaoferowano mu zwrotu kosztów pobytu, chociaż rzecznik powiedział, że teraz dokonają zwrotu oraz przeprosił za zaistniałą sytuację.

Czy ojciec podróżujący z nastoletnią córką musi czuć się niepewnie? Dajcie znać w komentarzach.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.