Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

13-letnia dziewczynka zaśpiewała z muzykiem ulicznym "Ave Maria". Ciarki przechodzą po plecach!

11 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,5 tys. wyświetleń
13-letnia dziewczynka zaśpiewała z muzykiem ulicznym "Ave Maria". Ciarki przechodzą po plecach!

Amira ma zaledwie 13 lat, a już ma na koncie spore sukcesy. Utalentowana nastolatka stworzyła cudowny duet z ulicznym muzykiem. Tego nie można przegapić!

Amira Willighagen jest uzdolnioną 13-latką z Hollandi. Dziewczynka 4 lata temu zajęła I miejsce w holenderskiej edycji programu Mam Talent. Nastolatka uwielbia śpiewać arie operowe i mimo młodego wieku robi to doskonale. W eliminacjach do programu zachwyciła jurorów arią O mio babbino caro z opery Gianni Schicchi Giacomo Pucciniego, natomiast w finale mogliśmy usłyszeć w jej wykonaniu słynną arię Nessun dorma.

Ta mądra i zdolna dziewczynka stworzyła fundację

W 2014 roku powstał jej pierwszy album. Amira połowę zysków przeznaczyła na finansowanie założonej przez siebie fundacji charytatywnej, która zajmuje się budowaniem placów zabaw dla dzieci. Pierwszy powstał w okolicy Potchefstroom w RPA, skąd pochodzi matka dziewczynki.

Anielski głos

Vincent van Hessen jest znanym holenderskim muzykiem ulicznym. Pewnego dnia Amira przyłączyła się do niego i razem stworzyli coś niezwykłego. Wszyscy przechodnie byli pod ogromnym wrażeniem jej anielskiego głosu i chętnie zatrzymywali się, żeby posłuchać tego wykonania.

Obejrzyj ich cudowny występ!

Zgadzasz się, że Amira ma wyjątkowy talent? Podziel się tym filmikiem ze swoimi znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.