Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dramat młodej matki. Gdy zobaczyła, co wyrasta z brzucha dziecka, chciała je utopić w rzece.

10 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   85,8 tys. wyświetleń
Dramat młodej matki. Gdy zobaczyła, co wyrasta z brzucha dziecka, chciała je utopić w rzece.

Kobieta po porodzie była przerażona. Nie chciała takiego dziecka i postanowiła, że utopi je w rzece. Pomoc przyszła w ostatniej chwili.

Kuli Bai z Indii po urodzeniu swojego synka przeżyła prawdziwy szok. Okazało się, że jej dziecko urodziło się z bliźniakiem pasożytniczym. Schorzenie to polega na tym, że w łonie matki rozwijają się dwa lub więcej płodów i jeden rośnie wokół drugiego. Zazwyczaj słabszy organizm zostaje wchłonięty przez silniejszy i rośnie z nim jako pasożyt. Niestety taki pasożyt powoduje u dziecka poważne szkody i bezpośrednio zagraża jego życiu. Większość takich przypadków kończy się poronieniem.

Bardzo trudny przypadek

Syn Kuli urodził się z czterema nogami, trzema rękami i dwoma członkami. Rodzina kobiety byłą przerażona. Wierzyli oni w przesądy, które mówiły, że takie dziecko jest demonem i trzeba się go pozbyć, bo może przynieść domownikom nieszczęście.

Chcieli utopić go w rzece

Wiadomość o narodzinach takiego dziecka szybko rozeszła się po wiosce i dotarła do doktora Bharata Pal Danda ze szpitala Matra-Chhayna. Natychmiast wysłał po kobietę i jej synka karetkę, aby przywiozła ich do szpitala. Okazało się, że to był ostatni moment, bo chłopiec był w bardzo złym stanie i konieczna była natychmiastowa operacja. Dziecko przeszło ryzykowny zabieg, w wyniku którego bliźniak pasożytniczy został usunięty. Na szczęście obyło się bez powikłań i teraz chłopiec ma się już o wiele lepiej. Nie wiadomo, czy wróci on pod opiekę swojej biologicznej matki, ale wszystko na to wskazuje.

Życzymy temu maluszkowi dużo sił i zdrowia!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.