Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

USG pokazało straszliwą prawdę - dziecko urodzi się bez części rąk i nóg. Pierwszą myślą była aborcja...

12 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   15,5 tys. wyświetleń
USG pokazało straszliwą prawdę - dziecko urodzi się bez części rąk i nóg. Pierwszą myślą była aborcja...

Bardzo łatwo jest nam oceniać innych, kiedy nie jesteśmy w ich sytuacji. Ta kobieta przeżyła ogromny szok, kiedy dowiedziała się, jak będzie wyglądało jej dziecko.

Katie Whiddon nie mogła się już doczekać wyników badań, kiedy poszła na USG w 18. tygodniu ciąży. Niestety lekarz nie miał dla niej dobrych wieści. Okazało się, że maluszek rozwija się nieprawidłowo i przyjdzie na świat bez części rąk i nóg. Świat Katie zawalił się...

Kobieta rozważała w głowie różne opcje: protezy, wózek inwalidzki, a może przykucie do łóżka. Jaka przyszłość miała czekać jej dziecko? Z przerażeniem zdawała sobie sprawę, że jej synek nigdy nie będzie mógł jeździć na rowerze, ani bawić się z innymi dziećmi. Nie mogła się z tym pogodzić.

Aborcja?

W tej sytuacji wydawało jej się to najlepszym rozwiązaniem. Na szczęście po rozmowie z siostrą zmieniła zdanie. Zrozumiała, że ma wsparcie w całej rodzinie i nie może się poddawać. W końcu zaczęła się cieszyć na myśl, że zostanie mamą, mimo wszystko...

Camden przyszedł na świat bez całych rąk i nóg. Mimo swojego odmiennego wyglądu jego mama zakochała się w nim bez pamięci i cieszyła się, że dała mu szansę. Po niecałych dwóch latach na świat przyszedł jego braciszek. Camden mimo swoich ograniczeń dba o młodszego brata i jest jedynym członkiem rodziny, który potrafi maluszka szybko uspokoić. Jego mama jest z niego niesamowicie dumna i cieszy się, że go ma.

Zobacz, jak opiekuje się swoim bratem!

,,video,

Camden jest wyjątkowy!

Najważniejsze, że Katie na czas zrozumiała, że każde życie jest cudem i trzeba je szanować. Udostępnij tę pokrzepiającą historię znajomym!Komentarze. Dołącz do dyskusji.