Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dziewczyna Kazała Mu Wybierać Pomiędzy Nią, a Psem. Wtedy Mężczyzna Wpadł Na Kapitalny Pomysł!

21 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,9 tys. wyświetleń
Dziewczyna Kazała Mu Wybierać Pomiędzy Nią, a Psem. Wtedy Mężczyzna Wpadł Na Kapitalny Pomysł!

Ten chłopak był w związku ze swoją dziewczyną od 4 lat, kiedy ta postawiła mu trudne ultimatum. Musiał wybrać pomiędzy ukochaną, a suczką z którą był bardzo związany.

Ta kobieta nie tolerowała Molly. Suczka ciągle ją irytowała i czekała na dogodny moment, żeby kazać chłopakowi jej się pozbyć. Wiedziała jednak, że to nie będzie takie łatwe, bo mężczyzna bardzo kochał swoją czworonożną przyjaciółkę. W końcu jednak nie wytrzymała i wykrzyczała mu prosto w twarz, że ma wybierać...

"Albo ja, albo ona!"

Trudno sobie wyobrazić sytuację, kiedy jesteśmy zmuszeni wybierać pomiędzy dwoma ważnymi dla nas istotami. Nikt jednak nie powinien stawiać nas przed tak trudną decyzją. Na szczęście okazało się, że dla tego faceta decyzja była oczywista i podjął ją bardzo szybko.

Wystawił ogłoszenie

Zapewne treść tego ogłoszenia będzie dla wielu z Was zaskakująca. Przypuszczamy jednak, że zrozumiecie jego wybór ;)

Moja dziewczyna nie lubi mojego psa rasy beagle, o imieniu Molly. Muszę więc szukać dla niej nowego domu. Ma nieskazitelny rodowód i była ze mną cztery lata. Bardzo lubi się bawić, ale jest trochę rozpieszczona. Ma długie włosy i jest droga w utrzymaniu, zwłaszcza jeżeli chodzi o jej paznokcie. Gdy jestem w pracy, śpi cały dzień. Jej posiłki są zawsze najlepsze i najdroższe. NIGDY nie powita Cię przy drzwiach, kiedy wracasz po ciężkim dniu do domu. Nie okaże Ci także bezwarunkowej miłości, kiedy tego potrzebujesz. Co prawda nie gryzie, ale potrafi być nieznośna jak diabli. Czy więc ktoś jest zainteresowany moją 30-letnią egoistyczną, zarozumiałą, kłamliwą i zaślepioną pieniędzmi dziewczyną? Ja i mój piesek chcemy pozbyć się jej tak szybko, jak to tylko możliwe!

Ha ha! Zgadzasz się, że rozegrał to koncertowo? Podziel się tą historią ze znajomymi! ;)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.