Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Powróciło "Koło fortuny". Zobacz, kim jest atrakcyjna prowadząca program.

11 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   2,3 tys. wyświetleń
Powróciło "Koło fortuny". Zobacz, kim jest atrakcyjna prowadząca program.

25 lat temu nakręcono pierwszy odcinek uwielbianego przez wszystkich teleturnieju. Choć zniknął na kilka lat z ramówki, teraz powraca w nowej, odświeżonej odsłonie!

.

Jeden z najpopularniejszych teleturniejów w historii

Koło fortuny było emitowane przez stację TVP 2 w latach 1992-1998, a następnie w latach 2007-2009. Program szybko podbił serca widzów, a oglądalność stale rosła. Nieskomplikowana formuła, duże wygrane i piękna hostessa stały się znakiem rozpoznawczym tego teleturnieju.

Połączenie ruletki i wisielca

Tak można określić zasady tej gry. Opiera się ona na amerykańskim formacie Wheel of Fortune. W grze bierze udział trzech uczestników, którzy cyklicznie kręcą słynnym kołem, na którym znajdują się nagrody rzeczowe i kwoty pieniężne, a także pola karne: stop i bankrut. Gracze wybierają litery i odgadują hasło z poszczególnych kategorii.

Nagrody

W tym programie uczestnicy mogą wygrać naprawdę wartościowe rzeczy. Samo kręcenie kołem fortuny daje możliwość wylosowania pola o nazwie "niespodzianka", pod którą mogą kryć się takie nagrody jak: zestaw kosmetyków, zegarek, zmywarka, a nawet wycieczka. Główną nagrodą jest 50 tysięcy złotych lub samochód.

W 1992 roku główną nagrodą był oczywiście słynny Polonez Caro!

"Magda, pocałuj Pana!"

Pierwsza wersja teleturnieju była prowadza przez Wojciecha Pijanowskiego i słynną Magdę Masny. To powiedzenie na stałe zagościło w kolejnych edycjach programu, a także weszło do codziennego życia Polaków. Masny to polska modelka, która największą popularnosć zdobyła jako hostessa programu Koło Fortuny. W 2007 roku zastąpiła ją Marta Lewandowska, jednak nie powtórzyła sukcesu swojej poprzedniczki. Teraz przyszła pora na Izabellę Krzan. Czy nowa prowadząca podbije serca widzów, tak jak Magda Masny?

Kim jest Izabella Krzan?

Izabella ma 22 lata i jest polską modelką. W 2016 roku zdobyła koronę Miss Polonia. Przez 8 lat trenowała taniec towarzyski. Studiuje ekonomię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie prowadzi cykl reportaży Lajk! w programie Pytanie na śniadanie oraz uczestniczy w różnych sesjach zdjęciowych. 10. października zadebiutowała u boku Rafała Brzozowskiego jako nowa prowadząca Koło Fortuny.

Zobacz moment ogłoszenia jej Miss Polonia 2016!

Piękną Izabellę możemy podziwiać na jej Instagramie!

Co sądzisz o nowej prowadzącej? Ma szansę dorównać Magdzie Masny?Komentarze. Dołącz do dyskusji.