Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Mistrzyni świata tańczy na rurze w 7. miesiącu ciąży. Matki grzmią: "narażasz dziecko!" Mają rację?

15 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,4 tys. wyświetleń
Mistrzyni świata tańczy na rurze w 7. miesiącu ciąży. Matki grzmią: "narażasz dziecko!" Mają rację?

Aktywność fizyczna w okresie ciąży jest jak najbardziej wskazana, jednak należy wybierać takie sporty, które nie będą stanowiły zagrożenia dla dziecka.

Choć dla wielu ludzi pole dance, czyli taniec na rurze kojarzy się wyłącznie ze striptizem, w rzeczywistości jest formą gimnastyki, znaną już od czasów starożytnych.

Akrobacje na rurze początkowo wykonywali mężczyźni, który chcieli się popisać przed sobą nawzajem lub przed kobietami, na których zamierzali wywrzeć wrażenie. Pochodzenie pole dance nie jest do końca jasne, ale przypuszcza się, że ma swoje korzenie w Indiach lub Chinach. W 1920 roku pole dance został włączony do repertuaru cyrków i grup akrobatycznych. Dopiero w latach 80. w Kanadzie rury zaczęto używać do striptizu. 10 lat później Fawnia Mondey Dietrich zaczęła uczyć pole dance jako formy fitnessu. W ostatnich latach ta forma aktywności stała się niesamowicie popularna wśród młodych kobiet, które chcą popracować nad swoja zwinnością i sylwetką.

Kobieta z pasją czy nieostrożna matka?

Charlotte Robertson z Wielkiej Brytanii od 2012 roku doskonali się w pole dance. Laureatka wielu międzynarodowych nagród wzbudziła ostatnio skandal, kiedy do sieci trafiło nagranie jej występu. Choć z pozoru nie było w nim nic niewłaściwego, uwadze internautów nie uszedł fakt, że kobieta jest w 7. miesiącu ciąży. Jej układ był bardzo spokojny i bezpieczny, jednak według niektórych komentujących matek, wykazała się brakiem wyobraźni, bo ewentualny upadek mógłby zagrozić maluszkowi.

Czy Internautki słusznie oburzyły się tym występem?

Obejrzyj teraz jej występ z poprzednich lat!

Czy według Ciebie to było nieodpowiedzialne? Podziel się opinią w komentarzu.Komentarze. Dołącz do dyskusji.