Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Młoda Matka Kupiła Bezdomnemu Posiłek. Chwilę Później Wcisnął Jej w Rękę Małą Karteczkę z Pewnym Wyznaniem.

21 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,7 tys. wyświetleń
Młoda Matka Kupiła Bezdomnemu Posiłek. Chwilę Później Wcisnął Jej w Rękę Małą Karteczkę z Pewnym Wyznaniem.

Casey to młoda matka, która od zawsze była bardzo wrażliwa na krzywdę innych. Pewnego dnia w drodze na uczelnię zauważyła bezdomnego, który przykuł jej uwagę.

Mężczyzna liczył drobne, które udało mu się uzbierać. Casey widząc, że nie wystarczy mu nawet na bułkę, postanowiła kupić mu kawę i bajgla, po czym zaprosiła go do swojego stolika. Mężczyzna patrzył na nią bardzo nieufnie, ale w końcu usiał razem z nią. Z początku milczał, ale za chwilę poczuł, że chce jej opowiedzieć, dlaczego znalazł się na ulicy i wyjaśnić, że nie jest złym człowiekiem, za jego inni go mają. Chris, bo tak miał na imię, miał bardzo trudne życie. Jego matka zmarła na raka, kiedy był małym chłopcem, a ojca nigdy nie znał. Popadł w problemy z narkotykami i spędził większość życia na ulicy. Ludzie na niego pluli i wyzywali od najgorszych.

Casey była tak przejęta jego historią, że zupełnie straciła poczucie czasu. Nagle zauważyła, że jest tak późno, że spóźni się na uczelnię. Grzecznie go przeprosiła i zaczęła się zbierać do wyjścia. Bezdomny zatrzymał ją, napisał coś na małej zniszczonej karteczce i wcisnął jej w rękę. Następnie podziękował i odszedł. Kartkę przeczytała dopiero w samochodzie.

"Chciałem się dzisiaj zabić, ale dzięki Tobie już nie chcę. Dziękuję Ci piękna istoto"

Casey była niesamowicie wzruszona. Zrozumiała, że takie niewielkie gesty mogą być dla kogoś ogromnie ważne. Ten moment zmienił życie bezdomnego mężczyzny. Dzięki Casey zobaczył, że na świecie istnieje jeszcze dobro i że może go w życiu spotkać jeszcze coś wyjątkowego.

Kobieta po jakimś czasie kilka razy poszła w to samo miejsce, ale nigdy nie udało jej się spotkać tego mężczyzny. Casey wierzy, że ktoś mu pomógł i już nie jest bezdomny.

Piękna i motywująca historia. Powinniśmy brać z tej młodej kobiety przykład!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.