Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

"Niania z PIEKŁA" została nagrana przez rodziców niemowlaka, gdy zatyka mu nos, żeby nie mógł oddychać.

16 lutego 2018
przez Miss Gorilla Team   |   34,7 tys. wyświetleń
"Niania z PIEKŁA" została nagrana przez rodziców niemowlaka, gdy zatyka mu nos, żeby nie mógł oddychać.

Kobieta została zatrudniona jako opiekunka nad ośmiomiesięcznym dzieckiem. Matka zaczęła być podejrzliwa z powodu histerycznego płaczu, więc pomyślała o zainstalowaniu ukrytych kamer, żeby zobaczyć, co się kryje za płaczem chłopca.

Okazało się, że powodem płaczu dziecka jest traktowanie go przez wynajętą opiekunkę, Anastasie Zhelyovą. Kobieta bije dziecko, gdy to odmawia przyjęcia butelki.

Anastasia Zhelyabova (31 lat), została zatrudniona przez 26-letnią matkę, aby opiekować się jej ośmiomiesięcznym dzieckiem.

Kiedy pani Levendeeva zaczeła podejrzewać, że coś niedobrego dzieje się pod jej obecność, postanowiła zainstalować w domu kamery.

Opiekunka została przyłapana dwa tygodnie po tym, jak rozpoczęła pracę.

W mediach społecznościowych matka napisała: "Z powodu częstych i ciągłych histerycznych krzyków naszego dziecka, zainstalowaliśmy kamery wideo, które zarejestrowały bicie przez opiekunkę".

Rzecznik policji powiedział, że śledztwo w sprawie kryminalnej zostało już zakończone. Za pobicia, grozi jej nawet do 10 lat więzienia. Sprawą zajmie się teraz sąd.

Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło prawdę.

To straszne, że nikomu dzisiaj nie można zaufać i bezpiecznie pod jego opieką zostawić nasze dzieci!Komentarze. Dołącz do dyskusji.