Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ich syn nie chciał myć zębów. Rozwiązanie, na które wpadli, zachwyciło innych rodziców!

15 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   15,1 tys. wyświetleń
Ich syn nie chciał myć zębów. Rozwiązanie, na które wpadli, zachwyciło innych rodziców!

Prawidłowa higiena jamy ustnej jest niesamowicie ważna, zwłaszcza u małych dzieci, u których dopiero kształtuje się zgryz. Jak je przekonać do mycia zębów?

Dzieci są niestety bardzo uparte i kapryśne, dlatego czasami rodzice muszą się nieźle nakombinować, żeby nakłonić je do wykonania jakiejś czynności. Przed takim wyzwaniem stanęli rodzice 8-letniego Sama.

Kiedy inne metody zawiodły, do akcji wkroczyła... Wróżka Zębuszka!

Choć obecnie dzieci bardzo szybko przestają wierzyć w świętego Mikołaja, to Wróżka Zębuszka nadal dla wielu z nich jest bardzo wiarygodną postacią.

Wierzy w nią także 8-letni Sam, który bardzo niechętnie przystępował do mycia zębów. Gdyby nie to, że co wieczór rodzice go pilnowali, nie robiłby tego wcale. Chcąc nauczyć syna dobrych nawyków, para wpadła na genialny plan. Kiedy chłopcu wypadł pierwszy mleczak, kazali mu włożyć go pod poduszkę. Obiecali, że wróżka zabierze w nocy ząbek, a na jego miejscu zostawi pieniążki...

Kilka dni później chłopiec znalazł list pod poduszką!

*Drogi Panie Warren,

Piszemy, żeby poinformować Pana, że otrzymaliśmy ząb i został on wprowadzony do naszego systemu. Zapewne zauważył Pan, że nastąpiło opóźnienie płatności za zęba. Jest to spowodowane stanem, w jakim znaleźliśmy ząb. Zdajemy sobie sprawę, że zęby, które odbieramy mogą być trochę zużyte, jednak Pana ząb musiał zostać skierowany do naszej komisji na dalszą analizę.

Uważamy, że jest to spowodowane brakiem staranności i uwagi z Pana strony. Wykryliśmy więcej niż śladowe ilości: fanty, płatków zbożowych i czekolady, które nie zostały usunięte właściwą techniką szczotkowania. Zalecamy sprawdzenie tej techniki w trybie natychmiastowym.

Panie Warren, tym razem przyjmujemy ten ząb, ale potrzebujemy zapewnienia, że stan kolejnych zębów będzie lepszy, inaczej płatność nie będzie możliwa.

Z poważaniem

Barry T. Tooth Fairy*

Gratulujemy rodzicom genialnego pomysłu i zachęcamy do udostępniania. Na pewno komuś przyda się ten sposób!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.