Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Matka miała dosyć tego, że syn nigdy nie odbiera od niego telefonu. Rozegrała to po mistrzowsku!

12 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   28,2 tys. wyświetleń
Matka miała dosyć tego, że syn nigdy nie odbiera od niego telefonu. Rozegrała to po mistrzowsku!

Rodzice martwią się, gdy ich dzieci nie odbierają od nich telefonu. Pewna matka postanowiła nauczyć swojego syna posłuszeństwa w bardzo nietypowy sposób.

.

"Po to masz telefon, żeby odbierać kiedy do ciebie dzwonię"

Sharon Standifird wielokrotnie prosiła syna, żeby nie ignorował jej telefonów i odbierał, kiedy do niego dzwoni. Chłopak jednak nic nie robił sobie z jej słów, dlatego postanowiła zadziałać inaczej.

Nauczyła się programowania i stworzyła sprytną aplikację

Jej mąż William stwierdził, że wcale nie jest zaskoczony pomysłem żony, bo zawsze robiła to, co sobie postanowiła. Służyła na wojnie w Zatoce Perskiej, a w Iraku pracowała w jednostce policji militarnej. Kobieta nawet wspinała się na Mount Kilimanjaro w Tanzanii. Dlatego nauczenie się programowania było tylko kolejnym wyzwaniem, któremu postanowiła sprostać.

Ignore No More

Kobieta stworzyła aplikację i zainstalowała ją na telefonie syna. Sprawia ona, że kiedy chłopak nie odbierze połączenia od swojej matki, telefon się zablokuje i będzie potrzebował 4-cyfrowego kodu, żeby go odblokować. Bez niego będzie miał dostęp tylko do kilku numerów z telefonu, w tym oczywiście do swojej mamy, do której będzie mógł zadzwonić, aby otrzymać PIN.

Jej syn Bradley skomentował tę sytuację krótko: Myślę, że taka aplikacja to dobry pomysł, ale dla innych, nie dla mnie. Trudno się dziwić, że ta aplikacja nie przypadła mu do gustu :)

Rodzicom bardzo spodobał się ten pomysł!

Aplikację jest dostępna na systemie operacyjnym android i kosztuje niecałe 2 dolary. Szybko zdobyła popularność i wielu rodziców rozważa jej zakup.

Sharon cieszy się, że jej praca nie poszła na marne. Teraz jej syn bardzo często odbiera od niej połączenia, a jeśli nie zdąży, zawsze oddzwania i prosi mamę o odblokowanie telefonu.

Jak to mówią cel uświęca środki :) Podziel się tym pomysłem ze swoimi znajomymi!Komentarze. Dołącz do dyskusji.