Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Oblana wrzątkiem kobieta myślała, że nigdy już nie będzie piękna. Ratunek odnalazła w nietypowym tatuażu.

8 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   14,9 tys. wyświetleń
Oblana wrzątkiem kobieta myślała, że nigdy już nie będzie piękna. Ratunek odnalazła w nietypowym tatuażu.

Samira Omar w wieku 17 lat wybrała się na wakacje do Wielkiej Brytanii. Tam przeżyła prawdziwy koszmar. Grupka młodzieży oblała jej twarz wrzątkiem.

Niestety ta historia miała tragiczne skutki. Ból, który odczuwała po poparzeniu, był nie do opisania. Leczenie trwało wiele miesięcy i niestety nie przyniosło oczekiwanych skutków. Mimo niezliczonych zabiegów, na twarzy Samiry pozostały szpecące blizny i plamy.

Ukrywała się przed światem

Dziewczyna wstydziła się pokazać w takim stanie publicznie, więc nie wychodził z domu. Wpadła w depresję i nie widziała już dla siebie nadziei. W końcu usłyszała o kobiecie, która oferowała nietypową pomoc w pozbywaniu się blizn. Basma Hameed specjalizowała się w mało popularnej odmianie tatuażu.

Basma Hameed doskonale rozumiała takie dziewczyny jak Samira, bo kiedyś sama przechodziła przez podobne piekło. Kiedy miała 2 latka, została poparzona gorącym olejem.

Po latach skończyła kosmetologię i otworzyła własną klinikę, gdzie pomaga oszpeconym kobietom odzyskać piękny wygląd. Jej nietypowe metody zachwyciły cały świat.

Nowoczesny tatuaż

Na szczęście nauka stale się rozwija i dzięki temu kosmetologia oferuje szeroką gamę możliwości. Od niedawna możliwa jest specjalna pigmentacja plam, które dzięki dobrze dobranym kolorom doskonale zakrywają wszelkie niedoskonałości. W przypadku Samiry zabieg ten sprawdził się świetnie!

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda ten zabieg:

Koniecznie podziel się tym artykułem z innymi. Być może ktoś potrzebuje właśnie takiego zabiegu!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.