Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Od dziecka skrywała sekret. Gdy go wyjawiła i zaczęła działać, wszyscy się od niej odwrócili.

10 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   19,9 tys. wyświetleń
Od dziecka skrywała sekret. Gdy go wyjawiła i zaczęła działać, wszyscy się od niej odwrócili.

Jamie od dziecka udawała przed rodzicami kogoś innego, bo bała się ich rozzłościć. W końcu odważyła się powiedzieć prawdę, ale nie sądziła, że ich reakcja będzie tak ostra.

Kiedy Jaimie miała kilka lat, zdała sobie sprawę, że źle czuje się w swoim ciele. Pochodziła jednak z konserwatywnej rodziny i wiedziała, że nikt jej nie zrozumie. Dlatego ukrywała swoje zainteresowanie wszystkim, co męskie i do 18. roku życia żyła w kłamstwie.

Kiedy nikogo nie było w domu, ubierała się jak mężczyzna i przez chwile mogła być sobą

Czuła się niespełniona i nierozumiana. Nie mogła nikomu o swoim problemie powiedzieć, a to, co czuła każdego dnia żyjąc w ciele, którego nienawidziła, dobijało ją.

Nikt nie widział problemu, bo wyglądała, jak normalna nastolatka. Jamie, żeby zachować pozory malowała się i nosiła biżuterię. W środku jednak bardzo cierpiała. Nie czuła się sobą i wiedziała, że nie może tego dłużej ciągnąć. W końcu odważyła się powiedzieć rodzinie prawdę.

Jaimie wiedziała, że jej bliscy nie ucieszą się z tego faktu, ale ich rekcja przerosła jej najśmielsze oczekiwania. Kiedy oznajmiła, że zamierza przejść operację zmiany płci jej rodzina robiła wszystko, żeby odwieść ją od tego pomysłu, a kiedy im się nie udało, wyrzekli się jej.

"Masz prawo być inny i czuć się dobrze we własnej skórze. Nie ważne, czy jesteś gejem czy transseksualistą"

Po kilku operacjach plastycznych i kuracji hormonalnej Jaimie stała się mężczyzną. Wyznał, że poczuł ogromną ulgę i może w końcu przestać się ukrywać. Swoją historią podzielił się w mediach społecznościowych, aby dać nadzieję wszystkim, którzy borykają się z podobnymi problemami. Zapytany, czy żałuje, że rodzina się od niego odwróciła, bez wahania odpowiedział, że nie.

Zobacz jego konto na Instagramie! Jest teraz niezłym przystojniakiem!

W którym wcieleniu wygląda lepiej? :)Komentarze. Dołącz do dyskusji.