Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Oglądanie zdjęć z przedszkola zakończyło się płaczem. Kobieta rozpoznała chłopca siedzącego obok niej.

14 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,8 tys. wyświetleń
Oglądanie zdjęć z przedszkola zakończyło się płaczem. Kobieta rozpoznała chłopca siedzącego obok niej.

Chociaż ta historia wydaje się nieprawdopodobna, wydarzyła się naprawdę. Los często bywa bardziej przewrotny, niż mogłoby nam się wydawać.

Amy i Justin z Florydy nigdy nie mieli szczęścia w miłości. Oboje byli już po 30-tce i postanowili w końcu ułożyć sobie życie. Założyli więc sobie konta na portalu randkowym. Po wypełnieniu ankiety, system przydzielił ich sobie nawzajem jako "partnerów idealnych". Justin był zachwycony! Amy spodobała mu się od razu i marzył, żeby móc umówić się z nią na randkę. Kobiecie także spodobał się zasugerowany przez portal partner i postanowiła nawiązać znajomość. Zaczęło się od SMS-ów i rozmów przez telefon, aż w końcu zdecydowali się na spotkanie. Czuli między sobą niesamowite porozumienie.

Po pierwszym spotkaniu już wiedzieli, że są sobie przeznaczeni i postanowili zostać parą. Kiedy Amy pojechała do rodziców Justina, żeby ich poznać, przeżyła prawdziwy szok! Podczas oglądania albumu ze zdjęciami z dzieciństwa jej ukochanego, zobaczyła zdjęcie z przedszkola, na którym siedzieli obok siebie. To było niewiarygodne! Wtedy kobieta przypomniała sobie, jak Justin mówił, że zawsze podobało mu się imię Amy i tak właśnie miała na imię jego pierwsza miłość. Wtedy wszystko stało się jasne. Kiedy Justin zobaczył zdjęcie bardzo się wzruszył i nie mógł uwierzyć, że los sprawił, że po 30 latach ponownie spotkał swoją ukochaną.

Niespodzianka w programie na żywo

Po kilku miesiącach związku, Justin i Amy dostali zaproszenie do reality show, w którym mieli opowiedzieć swoją historię. Tam mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej! Zrobił to jednak w wyjątkowy sposób. Zdjęcie z dziećmi z przedszkola, trzymającymi napis Amy, czy zostaniesz moją żoną, został wyświetlony na ekranie w studiu. W tym czasie Justin uklęknął przed swoją wybranką i wyciągnął pierścionek. Reakcja Amy wzruszyła wszystkich. Oczywiście powiedziała "TAK"!

Para miała bajkowy ślub!

Historia Amy i Justina obiegła cały świat. Para jest świetnym przykładem na to, że jeżeli ktoś jest nam przeznaczony, to prędzej czy później znów stanie na naszej drodze. Życzymy im dużo szczęścia i wytrwałości!

A Ty wierzysz w przeznaczenie?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.