Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Orzeczono czterokrotną KARĘ ŚMIERCI dla skazanego mordercy i gwałciciela 6-letniej dziewczynki!

18 lutego 2018
przez Miss Gorilla Team   |   10,8 tys. wyświetleń
Orzeczono czterokrotną KARĘ ŚMIERCI dla skazanego mordercy i gwałciciela 6-letniej dziewczynki!

W sobotę w pakistańskim sądzie wydano orzeczenie o czterokrotnym wyroku śmierci dla oskarżonego o gwałt i morderstwo sześcioletniej dziewczynki.

Ta sprawa zszokowała cały Pakistan, na ulicach pojawiły się tłumy ludzi, którzy doprowadzili do wybuchu zamieszek w dzielnicy zamieszkiwanej przez mężczyznę.

Próbka DNA znaleziona na miejscu zbrodni pasowała do oskarżonego.

Imran Ali, lat 24, został oskarżony o zabicie 6-letniej Zainab Fatima Ameen.

Do zdarzenia miało dojść w mieście Kasur w styczniu. Postawiono mu kolejne zarzuty w sprawie co najmniej siedmiu innych dzieci zaatakowanych w mieście Punjab. W wyniku tej serii napaści, pięcioro z nich także zostało zabitych.

Mężczyzna przyznał się do wszystkich ośmiu ataków, w tym śmiertelnego na 6-letnią dziewczynkę.

Ali został skazany na cztery oddzielne wyroki śmierci, po tym jak zostały mu udowodniony takie czyny, jak gwałt, zabójstwo a także terroryzm. Prokurator generalny prowincji powiedział o tym, jak specjalny sąd antyterrorystyczny wydał wyrok. Zgodnie z pakistańskim prawem, przestępcę, którego uzna się za rozprzestrzenienie terroru w społeczeństwie, można sądzić za akt terroryzmu.

Nałożono także dodatkową karę finansową w wysokości 30.000 dolarów za ukrywanie ciała ofiary.

"Jedna trzecia tej grzywny trafi do rodziny zabitej dziewczynki" - powiedział prokurator Abdul Rauf Wattoo.

Proces odbył się w więzieniu pod ścisłą ochroną. Dziennikarzy trzymano 500 metrów od więzienia. Jedynie krewni ofiary zostali dopuszczeni do rozprawy.

Matka Zainbab zażądała, aby mężczyzna został stracony publicznie.

"Chcę, żeby został powieszony publicznie w miejscu, do którego zabrał Zainab" - powiedziała dziennikarzom, po wydaniu wyroku.

Dowodem w sprawie było także nagranie z kamery przemysłowej.

Stacje telewizyjne wielokrotnie publikowały materiał nagrany przez kamerę monitoringu, przedstawiający młodą dziewczynę idącą za rękę z niezidentyfikowanym mężczyzną.

"To był sprawiedliwy proces" - powiedziała Mian Sultan Masood, obrońca z urzędu. "Oskarżony przyznał się do swoich czynów, w związki z tym został skazany na śmierć" - dodał.

Nagranie z monitoringu, które pokazuje moment porwania.

W kraju podpalano domy polityków oraz posterunki policji.

Według ojca ofiary, oskarżony mężczyzna brał udział w protestach, które wybuchły w mieście po znalezieniu ciała dziewczynki.

W tym przypadku, wyrok sądu jest sprawiedliwy. Na nieszczęście, doszło do tych przykrych zdarzeń.Komentarze. Dołącz do dyskusji.