Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Policjant wybił szybę, żeby uratować niemowlę z nagrzanego auta. Chwilę później zrozumiał swój błąd.

14 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   66,7 tys. wyświetleń
Policjant wybił szybę, żeby uratować niemowlę z nagrzanego auta. Chwilę później zrozumiał swój błąd.

Wybicie szyby, żeby uratować dziecko, które może się udusić w zamkniętym samochodzie, wydaje się być dobrym pomysłem. Okazuje się jednak, że nie zawsze.

Sytuacja miała miejsce stanie New Hampshire w Stanach Zjednoczonych. Jason Short, policjant, który tego dnia odbywał służbę, dostał wezwanie do dziecka, które pozostawiono w aucie na parkingu supermarketu Walmart. Matka długo nie wracała, więc ktoś z przechodniów zadzwonił po policję. W tak upalny dzień dziecko mogło dostać udaru lub stracić przytomność, więc trzeba było działać naprawdę szybko.

Dziecko leżało owinięte kocem

Policjant nie zastanawiając się ani chwili, wybił szybę. Wyjął dziecko z samochodu i wtedy zrozumiał, że może być już za późno, bo bobas wyglądał na martwego. Postanowił wezwać pogotowie, po czym niezwłocznie przystąpił do resuscytacji. Szybko jednak zauważył, że coś tu nie gra. To nie było dziecko, a... lalka!

Zastanawiasz się jakim cudem Jason mógł się aż tak pomylić? Okazuje się, że na rynku można bez problemu kupić lalki, które do złudzenia przypominają żywe dzieci. Wydaje się to przerażające, ale niektórzy ludzie kupują takie lalki. Po co?

Właścicielka auta zaskakująco wytłumaczyła całą sytuację

Carolynne Seiffer, która wróciła z zakupów po dłuższej chwili była zakłopotana całym zajściem. Wokół jej samochodu zgromadził się tłum gapiów, policja oraz pogotowie. Musiała przed wszystkimi przyznać, że wozi ze sobą takie lalki, bo pomagają jej poradzić sobie ze śmiercią jej synka. Podobno ma ich w domu aż 40.

Jason był lekko zawstydzony, bo nie zauważył od razu, że w aucie znajduje się lalka, a nie dziecko. Stwierdził jednak, że nie żałuje swojej decyzji i poczuł ulgę, że to tylko lalka, a nie prawdziwy noworodek. Zapłacił 300 dolarów za naprawę okna w samochodzie kobiety i przeprosił ją za całe zajście. Policja po tym zdarzeniu apelowała, żeby nie zostawiać takich lalek na widoku, ponieważ mogą kogoś zmylić.

Zobacz całą historię!

Te lalki są naprawdę realistyczne! My także dalibyśmy się nabrać, a Ty?Komentarze. Dołącz do dyskusji.