Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nastolatka myślała, że tata kupił jej na urodziny samochód. Pod plandeką było jednak coś innego!

13 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   45,1 tys. wyświetleń
Nastolatka myślała, że tata kupił jej na urodziny samochód. Pod plandeką było jednak coś innego!

W Polsce każdy nastolatek nie może się doczekać 18. urodzin, które symbolizują wejście młodego człowieka w dorosły świat. W USA tę magiczną granicę przekracza się 2 lata wcześniej.

W Ameryce wszystkie dzieci marzą o dniu, w którym skończą 16 lat. Wiek ten oznacza, że nie są już dziećmi i z tego tytułu mogą się ubiegać np. o prawo jazdy. Co ciekawe, legalnie pić alkohol mogą dopiero od 21 lat. Nie mniej jednak sam fakt, że mogą prowadzić auto jest dla nich ogromną radością. Większość młodych ludzi korzysta wtedy z samochodów swoich rodziców, choć są i tacy którzy z okazji ukończenia 16. roku życia dostają w ramach prezentu własny samochód.

Myślała, że dostanie auto

Pewna nastolatka obchodziła swoje urodziny. W garażu znajdowała się niespodzianka, którą przygotowali jej rodzice. Nie mogła już doczekać się chwili gdy zobaczy, co kryje się pod plandeką. Przypuszczała, że to samochód, jednak ojciec postanowił dać jej nieco inny upominek. Czy była zawiedziona?

Obejrzyj nagranie!

,,video,

Ten filmik jest dowodem na to, że czasami mała niespodzianka może okazać się bardziej trafiona, niż drogi i modny prezent! Udostępnij ten artykuł znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.