Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Remontując piwnicę znaleźli pudełko śniadaniowe z 1951 roku. To, co w nim było wprawiło ich w osłupienie!

12 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   32,1 tys. wyświetleń
Remontując piwnicę znaleźli pudełko śniadaniowe z 1951 roku. To, co w nim było wprawiło ich w osłupienie!

Pewna amerykańska rodzina kilka lat temu kupiła domek pochodzący z lat 40-tych. W końcu postanowili zrobić gruntowny remont. Zaczęli od piwnicy...

Remontując piwnicę zaczęli od usunięcia stropu. Podczas rozbiórki para zauważyła pomiędzy belkami jakieś pudełko. Zaintrygowani postanowili je wyciągnąć i sprawdzić, co jest w środku.

Wyglądało jak zwykłe pudełko śniadaniowe

Z zewnątrz było mocno zakurzone, więc rodzina stwierdziła, że musi tu leżeć już bardzo długo. Nie zastanawiając się ani chwili, pociągnęli za sznurek. Ich oczom ukazał się jakiś przedmiot zapakowany w kilka warstw papieru.

To pudełko odmieniło ich życie

Odpakowując tajemnicze znalezisko, zobaczyli pożółkłą gazetę z datą 25 marca 1951 roku. Czy to oznacza, że pudełeczko leżało tam ponad pół wieku?

Emocje stale rosły. Okazało się, że pod papierami była ukryta gotówka! W pierwszym zawiniątku znajdowały się pieniądze o nominale 20 dolarów, w kolejnym 50 dolarów, a ostatnie kryło banknoty o wartości 100 dolarów! W sumie uzbierało się 23 tysiące dolarów. Zszokowana para postanowiła udać się do prawnika po poradę.

Po wysłuchaniu całej historii prawnik sprawdził, do kogo należał wcześniej ten dom. Okazało się, że jego pierwsza właścicielka zmarła kilkadziesiąt lat temu i nie żyje już nikt z jej rodziny, kto mógłby odziedziczyć ten majątek. Dzięki temu, znalezione pudełko i jego niesamowita zawartość należała się uczciwej parze.

Tym oto sposobem młoda rodzina wzbogaciła się o sporą sumę. Jak widać, czasami warto jest zrobić generalny remont! :)Komentarze. Dołącz do dyskusji.