Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Urodziła na ulicy, po czym poszła dalej. Przypadkowy świadek nagrał całe zdarzenie.

10 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   26,0 tys. wyświetleń
Urodziła na ulicy, po czym poszła dalej. Przypadkowy świadek nagrał całe zdarzenie.

Poród to niezwykłe doświadczenie dla każdej kobiety. Powinien on odbywać się w bezpiecznych i komfortowych warunkach, choć nie zawsze jest to możliwe...

  1. września w chińskim miasteczku Yunfu wydarzyła się szokująca sytuacja. Przechodnie nagrali, jak kobieta nagle zaczęła rodzić na ulicy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, co stało się później. Poród przebiegał tak szybko, że karetka nie zdążyła dojechać na miejsce. Pomogły jej dwie kobiety, które położyły dziecko w bezpiecznym miejscu. Chwilę później lekarz, który badał dziecko i matkę stwierdził, że nie jest konieczna hospitalizacja i mogą iść do domu!

Nie wierzysz? Obejrzyj materiał!

Rodzina kobiety twierdzi, że od 2 lat jej nie widziała i odnaleźli ją dopiero, kiedy usłyszeli o jej porodzie w telewizji. Podobno cierpi na poważne problemy psychiczne i powinna być pod stałą opieką specjalistów. Szokujący jednak jest fakt, z jaką znieczulicą została potraktowana. Zmuszona rodzić na ulicy przy tłumie gapiów, została powierzchownie zbadana i pozostawiona z noworodkiem bez jakiejkolwiek opieki. To jest po prostu skandal!

Co sądzisz o zachowaniu tego lekarza?Komentarze. Dołącz do dyskusji.