Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wybrano 2 kobiety, które przeszły totalną metamorfozę. Która przemiana wyszła lepiej?

10 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   15,0 tys. wyświetleń
Wybrano 2 kobiety, które przeszły totalną metamorfozę. Która przemiana wyszła lepiej?

Każda kobieta jest piękna, tylko nie każda potrafi to piękno z siebie wydobyć. Za to potrafią to twórcy programu "Ambush Makeover".

Te dwie kobiety odważyły się przejść całkowitą metamorfozę. Panie nie czuły się zbyt dobrze w swoim ciele i chciały znów pokochać swoje odbicie w lustrze. Czy się udało?

Lenise Melton

Ma 58 lat i jest matką dwójki dzieci. Pracuje jako księgowa i czuła się bardzo nieatrakcyjna. Nie umiała o siebie zadbać i dobrać odpowiedniej fryzury ani makijażu. Za namową przyjaciółki odważyła się wziąć udział w programie, który miał odmienić jej życie. Godziny pracy stylistów opłaciły się. Lenise z szarej myszki stała się piękną, uśmiechniętą i pewną siebie dojrzałą kobietą. Teraz może zacząć wszystko od nowa!

Rewelacja! Wygląda o 20 lat młodziej!

Bonnie Amend

Tej kobiecie uśmiechu na twarzy nigdy nie brakowało. Zawsze była radosna i pełna wigoru, choć wiedziała, że nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś. Do programu zgłosiła ją rodzina, krótko przed jej 60. urodzinami. Bliscy chcieli jej sprawić prezent i podarować nowy wygląd, żeby czuła się ze sobą jeszcze lepiej. Nikt jednak nie przypuszczał, że metamorfoza będzie tak zaskakująca. Bonnie wygląda teraz jak zupełnie inna osoba. Jej mąż z trudem ją rozpoznał!

Wow! Z babci stała się bardzo seksowną kobietą!

Zobacz obie metamorfozy!

Obie metamorfozy są piękne, ale jeszcze piękniejszy jest uśmiech na twarzy tych kobiet, kiedy po raz pierwszy spoglądają w lustro!

Która metamorfoza jest według Ciebie bardziej spektakularna? Napisz w komentarzu!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.