Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wyśmiewana w sieci 14-latka popełniła samobójstwo. Rodzice zaprosili jej prześladowców na pogrzeb!

8 lutego 2018
przez Miss Gorilla Team   |   10,0 tys. wyświetleń
Wyśmiewana w sieci 14-latka popełniła samobójstwo. Rodzice zaprosili jej prześladowców na pogrzeb!

Młoda dziewczyna stała się celem ataków internetowych hejterów. Przerażona nie potrafiła sobie z nimi poradzić i postanowiła odebrać sobie życie.

Chciała uciec przed złem tego świata - ojciec zmarłej nastolatki napisał poruszającą wiadomość na Facebooku.

Zapamiętamy ją jako miłą i troskliwą dziewczynkę, która widziała dobro w tym świecie i w każdym człowieku, którego spotkała. Nie zasłużyła sobie na taki los.

Ojciec Amy zaprosił na ceremonię pogrzebowa jej prześladowców. "Przyjdźcie proszę na pogrzeb, żeby przekonać się ile zła uczyniliście!"

Amy 'Dolly' Everett odebrała sobie życie 3. stycznia. Jej ciało zostało skremowane.

14-letnia Amy kilka lat temu była twarzą firmy produkujące kapelusze "Akubra Hats"

Rodzina nie spodziewała się, że aż tylu ludzi przyjdzie pożegnać Amy

Na jej pogrzeb przyszło ponad 300 osób. Wszyscy ubrani byli na niebiesko, ponieważ był to ulubiony kolor dziewczynki. Wielu z nich przyszło także w kowbojskich kapeluszach firmy, którą kiedyś reklamowała Amy. Chcieli w ten sposób ją pożegnać. Po ceremonii, żałobnicy uwolnili srebrne balony.

Rodzice dziewczynki apelują

Świat Rodziców Amy zawalił się. Proszą teraz władze swojego kraju, by wprowadzili odpowiednie środki prewencji. Chcieliby, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca i żadna rodzina nie musiała przeżywać tego, co oni. Statystyki niestety przerażają - co 5. dziecko w Australii było w zeszłym roku prześladowane.

Wiemy, że nic nie przywróci nam naszej córki, ale wierzymy, że nasza tragedia może wielu ludziom otworzyć oczy. Dlatego właśnie o tym mówimy. Nie bójcie się, porozmawiajcie ze swoimi dziećmi o zastraszaniu. Upewnijcie się, czy nie potrzebują pomocy i wsparcia. Zróbcie to, zanim będzie za późno...

Historia Amy poruszyła całą Australii. Problem prześladowania wśród dzieci stał się przedmiotem debaty publicznej. Mamy nadzieję, że ta tragedia przyczyni się do zmiany tej sytuacji i zapobiegnie kolejnej tragedii.

Jeśli poruszyła Cię ta historia, udostępnij znajomym.Komentarze. Dołącz do dyskusji.