Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zakonnica Gwiazdą Internetów. Śpiewa Swoją Wersję "Despacito" na Pielgrzymce Do Częstochowy.

7 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   18,8 tys. wyświetleń
Zakonnica Gwiazdą Internetów. Śpiewa Swoją Wersję "Despacito" na Pielgrzymce Do Częstochowy.

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby tej piosenki. Absolutny hit tegorocznych wakacji został zaśpiewany przez siostrę zakonną w katolickiej wersji.

Każdy, kto był na pielgrzymce wie, że panuje tam niesamowita atmosfera. Pewna siostra zakonna postanowiła przygotować dla swoich pielgrzymów coś wyjątkowego. Okazało się, że ten utwór był strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Wrocławska pielgrzymka do Częstochowy

O tych pielgrzymach jest obecnie bardzo głośno. Wszystko za sprawą siostry Janiny Anny Kaczmarzyk (z warszawskiej prowincji Zgromadzenia Służebniczek NMP), Magdaleny Ojak oraz ks. Jakuba Bartczaka. Ta trójka razem wykonała bardzo nietypową przeróbkę słynnego hitu.

Refren zaskoczył wszystkich!

"Nie tak szybko. Krok do kroku do Maryi nie tak szybko. Matka Boża będzie z Tobą zawsze blisko, gdy jej szczerze oddasz wszystko..."

To dopiero był początek niespodzianek. Kiedy grający na gitarze ksiądz dostał mikrofon, zaczął rapować! Oczywiście wszystko było w "Bożym klimacie" i świetnie pasowało do przeróbki. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem rapującego księdza.

Piosenkę szybko podchwyciły kolejne pielgrzymki!

Nagranie błyskawicznie podbiło internet. Inne grupy zmierzające na Jasną Górę podchwyciły ten utwór i teraz śpiewają go każdego dnia pielgrzymki.

"Ponieważ Despacito podbija internet i serca młodych ludzi, uznałyśmy, że jest to tak ciekawa, szybka i bystra melodia, która dodaje energii i wykorzystałyśmy ją, dodając do niej słowa, które mogą nas prowadzić na Jasną Górę" – powiedziały siostry.

Posłuchaj całej piosenki!

Podoba Ci się takie "Despacito"? Podziel się tym nagraniem ze znajomymi. Być może ta wersja przypadnie im do gustu!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.